Mekanik Proje Danışmanlığı (Sıhhi Tesisat ve Isı Yalıtımı)

Mekanik Proje Danışmanlığı (Sıhhi Tesisat ve Isı Yalıtımı)

  1. Yangın Tesisatı
  2. Enerji Kimlik Belgesi
  3. Asansör Avan Projesi

Yapı işlerine bağlı olarak hizmet veren bu sektör; soğutma, ısıtma, bina havalandırması, sıhhi tesisat, kirli su tahliyesi, sıcak su tesisatı, yangın söndürme gibi çalışmaları bünyesinde barındırmaktadır. Mekanik sistem tasarım projelerin yapılması, elektrik sistem tasarım projelerin yapılması konusunda entegrasyonu sağlamak, yaşam kalitesi yüksek yapıların oluşumunu sağlamak.

Tüm konut ve işyerlerinde profesyonel ve özenle hazırlanmış mekanik proje ve elektrik proje çizimlerin hazırlanıyor olması sektörün faaliyet alanını genişletiyor. Sektör dünyada ve ülkemizde önemli denilebilecek oranda bir alanı kaplamaktadır. Bu nedenle sektör bünyesinde faaliyet gösterecek kalifiye eleman ihtiyacı da ortaya çıkmaktadır.

Danisarak.com.tr olarak sektörün gerekliliklerini verdiğimiz eğitim ve danışmanlıklar ile bireylere ve kurumlara aktararak, sizleri bu alanda donanımlı hale getiriyoruz.

Mekanik proje nedir?

Mekanik proje; klima, soğutma ve ısıtma, su tesisatı, kirli su tahliyesi gibi insanı temel alan çalışmaları kapsayan süreci ifade etmektedir. Yaşadığınız alanda herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için yapılan bu çalışmalar; mimar, makine mühendisi ve teknik ressam ortaklığı ile sonuçlanmaktadır.

Mekanik proje danışmanlık firmaları, proje tasarımı sürecini en profesyonel şekilde yürüten firmalar arasında yer alıyor. Mekanik proje çizimi hakkında uzman bir bakış açısına sahip olmak istiyorsanız, danisarak.com.tr ekibinin desteğine başvurabilirsiniz. Verdiğimiz eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile yapı sürecinin gerekliliklerini, sektör deneyimini ve yenilikçi düşünme yapısını geliştirmeyi hedefliyoruz.

Mekanik Proje Danışmanlığı (Sıhhi Tesisat ve Isı Yalıtımı) ile ilgili hizmet ücreti için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Eğitim süreci hakkında bilgi almak için hemen videoyu izle!

Bize e-posta gönderin:

info@danisarak.com.tr

veya
Bizi telefon ile arayın:

+90 (533) 030 31 51