Kariyer ve Bireysel Astroloji Danışmanlığı

Kariyer ve Bireysel Astroloji Danışmanlığı

Bireysel Astroloji Haritası Danışmanlığı, bireyin iş hayatında gelmek istediği noktaya ilerlemesindeki yönü ve hedefleri analiz eder. Bu kapsamda bireyin geçmiş iş tecrübeleri ve sahip olduğu özellikler dikkate alınır. Bireyin gerçekçi kriterlerle hedefe ulaşması için güçlü yönler ve gelişim alanı olan yetkinliklerini tanımlamasına yardımcı olunur. Bu süreçte bireyin gelecek bireysel fırsatları ile ilgili yol haritalarının çıkarılmasına yönelik danışmanlık hizmetleri verilir.

Bu danışmanlık sürecinde insan hayatına yön vermek için kişinin kendisini en mutlu hissettiği ve başarıyı yakalayabileceği düşünülen alanlar saptanır. danisarak.com.tr olarak profesyonel ekibimiz ile verdiğimiz danışmanlık ve eğitim hizmetleriyle bireylerin bireysel odaklarını belirliyoruz..

Bireysel Astroloji Haritası Danışmanlığı neler öğreniliyor:

İş yaşamınız, meslek seçiminiz, iş yeri açılışı, iş değişimi, terfi, yükseliş, kazanç zamanları, borç – alacak- davalar, satışlar, birikim ve yatırım zamanlarını odaklanıyoruz.

Sizler de uzmanımız Birgül Yılmaz'dan alacağınız Bireysel Astroloji Haritası Danışmanlığı ile bireysel basamaklarını hızlı ve sağlam bir şekilde çıkabilirsiniz. Alacağınız danışmanlık hizmeti ile aynı kulvardaki rakiplerinizin bir adım önünde yer almak ve aranan özelliklere sahip olma yönünde önemli bir adım atmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kariyer ve Bireysel Astroloji Danışmanlığı hakkında ayrıntılı bilgi için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Eğitim süreci hakkında bilgi almak için hemen videoyu izle!

Bize e-posta gönderin:

info@danisarak.com.tr

veya
Bizi telefon ile arayın:

+90 (533) 030 31 51