Kurumsal Astroloji Danışmanlığı

Kurumsal Astroloji Danışmanlığı

Dünyada ve ülkemizde çok konuşulan özellikle günümüzde yaygınlaşan kehanet yöntemi olarak bilinen, esas olarak insanların göksel var olan gezegen ve yıldızlar arasındaki evrensel ilişkilerini inceleyen ve tüm bu kombinasyonların okumasını yaparak çıkarımlar yapmak için göksel etkilerin hesaplanmasından yararlanarak matematik astronomi felsefe tarih antik diller gibi bilim dallarını işin içine katan bir işleyiş olan ASTROLOJİ alanın kapısını açıp anlama adına yolculuğa çıkacağız.

Astroloji dilinin kullanılması eski medeniyetlerden bu yana kullanılan öğretilerin günümüze kadar gelmesiyle harmanlanmıştır.

Astroloji ye bilerek başvuran her kişi bunun gerçekten işe yaradığını anlam ifade ettiğini astrolojik bilgilerle isabetli öngörüler yapabildiğini görecektir.

Herkesin doğum anında ilk nefesimizi aldığımız anda hayata gözümüzü açtığımız dakikayı yansıtan doğum haritası yaşam potansiyeli taşıyan kişisel imza gibidir. Herkeste parmak izi gibi farklıdır.

Doğum haritasında olan göstergeler yaşam boyu taşıdığımız içsel dinamiklerimizdir ve gerçekleştirilmeyi beklerler. Biz özgür irademizle ve o dinamikleri nasıl kullanacağımızı seçerek kimliğimizi kişiliğimizi hayat yolunu oluştururuz. 

Özünde her burcun her gezegenin ve her evin kapsadığı konular ışığında temsil edilen niteliklerin bir veya bir kaçını hayatımıza adapte ederek gelişimimizi sürdürürüz. Doğum haritaları her birimiz için bir vaat içerir.

Astroloji; zamanın döngüsel ilerleyişini hayatın değişimden ibaret olduğunu ve buna bağlı olarak yaşam döngüsünü manyetik etkilerini zıt kutupların çekim kavramını neden-sonuç ilişkisini ritm ve uyum prensiplerini yin/yang kavramını içeren devasa kültür düşünce sistemin yansımasıdır.

Astrolojide yorumlarda; doğum haritası esastır. Doğum haritalarından yola çıkılarak geçmiş ve gelecek öngörü haritaları çıkartılır.

Genel yorumlarda doğum haritasına göre o zamana göre gökyüzündeki dizilime bakılarak yükselen burç esas alınarak yapılır. Daha doğru yorum için haritalardaki gezegen kombinasyonun birbirine etkileşimleri incelemesiyle yapılır.

Her bireyin kişisel doğum haritaları olduğu gibi, bütün kurum ve işletmelerin doğum haritaları vardır. Kuruluş tarihi tüm işletmelerin ortaya çıktığı ilk tarihi yani doğum günüdür. 

Kurumsal astroloji mevcut işletmelerin potansiyellerini detaylı olarak incelenmesini sağlar. Olası etkilerin neler olabileceği hakkında aydınlatır. 

Her kurum ve işletmelerin sahip olduğu iş hacmini ve ilerde sağlayabileceği katma değeri, taşıdığı görev ve yükümlülükleri, hangi yöne evrilebilme şartlarına sahip olduğunu; yani var olan ve gelişebilecek tüm potansiyelleri anlamamızı sağlayan yol haritası ortay çıkarılmasını sağlar KURUMSAL ASTROLOJİ..

Astroloji yolculuğunda pek çok önemli bilgilerle kendi yolunuza ışık tutacak rehberiniz mutlaka olsun.

Kurumsal Astroloji Danışmanlığı fiyatımız: 3000₺ + KDV şeklindedir. Ayrıntılı bilgi için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Eğitim süreci hakkında bilgi almak için hemen videoyu izle!

Bize e-posta gönderin:

info@danisarak.com.tr

veya
Bizi telefon ile arayın:

+90 (533) 030 31 51